shorti i champions 2019

Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions League, shkruan Syri.net.. Aktualisht janë 4 skuadra që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale; Atalanta, Atletico Madrid, Leipzig dhe PSG. Në këto momente në Monaco është duke u hedhur shorti për sezonin e ri të Champions League. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]. Sapo ka përfunduar hedhja e shorteut të Champions League, i cili u zhvillua në Lyon të Zvicrës. Preliminary Round 2. Gjashtëshes së ardhur nga “play-off”-i do t’i bashkohen atyre 26 ekipeve që siguruan direkt hyrjen në … E premte 18 Shtator 2020 - Përditësimi i fundit 17:21. Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : Your email address will not be published. 19:01. Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : Your email address will not be published. Shorti Liverpool-Porto Play-off round. Juventus, Barcelona e Manchester City janë pretendentët e mëdhenj, por edhe United, Liverpool, e Tottenham, madje deri edhe Ajax kanë të njëjtën dëshirë, për të vazhduar rrugën e tyre drejt finales së Madridit: të … Last 16. U hodh shorti për çerekfinalet e Champions League. Champions League 2020/2021: Latest news, Fixtures & Results, Tables, Teams, Top Scorer. Il sito ufficiale della più grande competizione per club al mondo; ricevi notizie, statistiche e video, e partecipa ai giochi. Interi merr përgjigjen përfundimtare, Interi bën çmendurinë për Marash Kumbullën, nuk do ta besoni se kë do të largojë nga ekipi për t’i bërë vend shqiptarit, Zyrtare: Ndryshojnë edhe finalet e Champions dhe Europa League/ Ja kur do të luhen, Merret vendimi zyrtar, ja çfarë do të ndodhë me Man. Meet the Champions League last 16. Shorti i Champions League, përballje drithëruese për Real dhe Barcelona Shkruar nga SOT.COM.AL 16 Dhjetor 2019 Sot është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti për 1/8 e UEFA Champions League.Nuk mungojnë përballjet mes “big-ëve” si Manchester City-Real Madrid, Chelsea-Bayern Munchen apo dhe Atletiko Madrid-Liverpool. Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. The last big domestic day of the season is here. Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara! Required fields are marked *. Group Stage. The former Arsenal man still has a soft spot for his old club. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Plot 32 skuadrat pjesëmarrëse do të ndahen në tetë grupe me nga katër klube. Futboll 05 Gusht 2019 18:17 Në Nyon të Zvicrës sot është hedhur shorti i Champions League, për xhiron Play OFF. Sëbashku me ta në grupin D janë edhe Dinamo i Kievit dhe Ferencvaros-i i Myrto Uzunit. Jo më pak interesante janë dhe […] Hedhja e shortit të UEFA Redaksia 30 Gusht 2018, 18:07 | Përditesimi i fundit: 30 Gusht 2018, 19:30 Sondazh në Insporti: Kush do ta fitojë trofeun e Ligës së Kampionëve? Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Shorti rezervoi keto grupe ku do kete perplasje dhe sfida spektakolare. UEFA ka hedhur ne Nion te Zvicrës shortin per raundin e pare dhe te dyte kualifikues te Uefa Champions League si dhe per Europa League. Shmanget pra derbi i Manchesterit, por jo sfida angleze midis Tottenham dhe Manchester City. “Galkatikët” e kualifikuar me kontestime kundër Juves duhet të kalojnë Bayern për të ngritur për herë të 3 lart … Kështu, Mess-i dhe Ronaldo pritet të përballen me njëri-tjetrin, pasi Juventus dhe Barcelona kanë rënë në një grup. Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara! Shorti i Nyon pret vetëm të premten për të përcaktuar çiftet çerekfinaliste. Nga. Pas Champions League është hedhur dhe shorti i Europa League. Por Tare nuk […], Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Tv Klan Hidhet shorti i Champions League Sport. Pasi u përcaktuan kokat e tetë grupeve tani janë zgjedhur edhe ekipet e vazos së dytë, ku gjenden sërish klube të mëdha. LIVE: Shorti i Champions League/ Përcaktohen kokat e grupeve, LIVE: Shorti i Champions League/ Interi në grupin e "ferrit", Zyrtare: Ndryshojnë edhe finalet e Champions dhe Europa League/ Ja kur do të luhen, Merret vendimi zyrtar, ja çfarë do të ndodhë me Man. 12/12/2019, 09:57 12/12/2019. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Sporti CNA. Shorti i Champions & Europa League. Manchester United përballet me Club Brugge, me fat Interi - Redaksia 16 Dhjetor 2019, 11:57 | Përditesimi i fundit: 16 Dhjetor 2019, 13:41 La Juve pesca l'Atletico Madrid e Leverkusen. Grupi A Paris SG Real Madrid Club Brugge Galatasaray Grupi B Bayern Tottenham Olympiacos Crvena Zv Kampioni në fuqi i Champions, Bayern, do të jetë në grupin A […] Hidhet shorti i Champions, ja përballjet e 1/8 . Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […], Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Zbardhen të enjten ora 18:00 në Monaco grupet e edicionit 2019/20 të Ligës së Kampionëve. Qualifying Round 3. Hidhet shorti i Champions League, përballje gjigantësh në çerekfinale 12:25, 10/07/2020. Futboll. Champions League/ Pritet short i tmerrshëm për Partizanin! Vetëm Champions mund të shpëtojë sezonin e Sarrit dhe Ronaldos. Cityn-Real Madrid, Italia në luftë më Coronavirusin, presidenti i Interit bën gjestin e madh, Champions: Neymar ndëshkon Dortmunin dhe i habit të gjithë me festimin e tij, Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. 1. Në këto momente në Monaco është duke u hedhur shorti për sezonin e ri të Champions League. 00:23 14/12/2020 Live Ronaldo 2009 stunner against Porto. Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Shorti i UEFA Champions League ka dhuruar grupe interesante. 05.08.2019 - 17:55 Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions League. E marta dhe e mërkura Champions ka dhuruar gëzime e dhimbje për tifozët e skuadrave, që tani duhet të mendojnë për shortin e 1/8 të finaleve. Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Kampioni në fuqi i Champions, Bayern, do të jetë në grupin A […] Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Përballje interesante në Grupin A ku bëjnë pjesë PSG-ja dhe Reali, po ashtu dhe Grupi B ku janë Bayern Munich dhe Tottenham. Per here te pare ne historinë ne kupat europiane do te marrin pjese edhe ekipet kosovare, duke e çuar ne 7 skuadrat shqiptare nga te gjitha trevat. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Fati u tregua i “butë” për Liverpool dhe Juventus, që gjejnë Porton dhe Ajax, ndërsa Barcelona gjen anglezët e Manchester United. Futboll. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Alex Oxlade-Chamberlain dedicates Champions League victory to the Gunners. Ethe shorti në Champions: Real tmerron gjithë vazon e parë F1, Sport. Siç mund t’i shihni edhe në listën e mëposhtme të përballjeve, Reali i Madridiot do … Qualifying Round 2. Zyrtare/ Ja kush është mesfushori dhe sulmuesi më i mirë në Europë, Nuk kishte si të ndodhte ndryshe/ Ja kush është mbrojtësi më i mirë në Europë, A ka ndonjë futbollist të prekur nga koronavirusi? Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor, U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri, Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua, Titullari i Skënderbeut i bën apel FSHF-së: Gjej zgjidhje dhe për ne, Ilir Daja bëhet gati për rikthikthimin në stërvitje: Ja çfarë duhet të bëjmë, E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”, Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur, Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit, Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi, E do Juventusi, Mauro Ikardi vendos për të ardhmen, Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur, Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës, Tifozët presin rikthimin e La Ligës, lojtarët refuzojnë të zbresin në fushë, Koronavirusi i ndryshon planet, zbulohet e ardhmja e Gareth Bale, De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin, E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio, Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm, E kërkon e gjithë Europa, Timo Werner zgjedh ekipin ku do të transferohet, Plas te Arsenali/ Ozil dhe 3 të tjerë refuzojnë uljen e pagave, VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë, “Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua, Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë, Tronditet Bayerni, Coutinho operohet dhe do mungojë gjatë, Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën, Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën, Befason Mavraj: Kam firmosur kontratë 7-vjeçare me ekipin gjerman, “Kumbulla luan si veteran”, Bogdani: Manajn e kanë penguar disa probleme, Lakti ka gjithçka për të dhënë në Serinë A, “Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur, Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO), Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip, Bukuroshja e Supersportit zhvishet në ballkonin e shtëpisë dhe shijon rrezet e diellit, Mburret Safet Gjici: E izolova koronavirusin te Kukësi. Gjithsesi, çiftet do të zyrtarizohen vetëm pas përfundimit të sfidave në raundin e tretë kualifikues të turneut më të rëndësishëm të futbollit europian. The design for the season 19/20 comes along with adidas stripes on the sides and an printed club logo on the right leg as well as an adidas logo on the left leg. Bayern Mynchen, gjigandi bavarez, do të kenë një duel prestigji me kampionët në fuqi të këtij kompeticioni, Real Madrid. 18 February & 11 March Borussia Dortmund (GER) v Paris Saint-Germain (FRA) Atlético (ESP) v Liverpool (ENG) 19 February & 10 March Atalanta (ITA) v Valencia (ESP) Tottenham Hotspur (ENG) v Leipzig (GER) 25 February & 18 March Chelsea (ENG) v Bayern München (GER) Napoli (ITA) v Barcelona (ESP) 26 February & 17 March Real Madrid (ESP) v Manchester City (ENG) Lyon (FRA) v Juventus (ITA) The draw was made … 14/03/2019, 14:48. Është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve në Monaco Barcelona është në grupin më të vështirë, grupin F, pasi që aty është edhe Borussia Dortmund dhe Inter. Champions League. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. 12/12/2019, 09:57 12/12/2019. Autsajder në këtë grup pritet që të jetë Slavia Praga. - Balkanweb.com - News24 UEFA ka ndarë pak çaste më parë ekipet me të cilat do të ndahet edhe shorti i turit të parë eliminator të Ligës së Kampioneve, ndërsa Partizani, kampioni në fuqi i Shqipërisë, ka mësuar edhe … E marta dhe e mërkura Champions ka dhuruar gëzime e dhimbje për tifozët e skuadrave, që tani duhet të mendojnë për shortin e 1/8 të finaleve. Jo më pak interesante janë dhe […] 29 Gusht 2019. Grupet e plota janë si më poshtë: Your email address will not be published. Edhe kete here Champions do na jape sfida spektakolare qe ne grupe, bie ne sy perballja e Guardioles me ish0skuadren e tij Barcelonen, Bayern me Atletiko Madrid, Reali me Dortmundin por edhe mjaft sfida te tjera qe priten te jene spektakolare./citynews Përveç shortit, në këtë... U largua nga Kukësi, nuk do … Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions League, shkruan Syri.net.. Aktualisht janë 4 skuadra që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale; Atalanta, Atletico Madrid, Leipzig dhe PSG. Ethe shorti në Champions: Real tmerron gjithë vazon e parë F1, Sport. Whether you need men's shorts that manage moisture, compression shorts for training or the famous comfort of our jersey shorts, we've got you covered. Publikuar më: 12:22 • 16 Dhjetor 2019 • Përditësimi i fundit 15:17 • 19 Dhjetor 2019 Real Madrid do të ndeshet kundër Machester City-t në fazën e 1/8-ave të Champions League, pas shortit të hedhur këtë të … Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. UEFA Liga e Kampionëve (anglisht: UEFA Champions League) është një kompedicion i përvitshëm futbollistik i organizuar nga UEFA ku konkurojnë klubet elitare të ligave evropiane. Preliminary Round 1. Cityn-Real Madrid, Champions: Neymar ndëshkon Dortmunin dhe i habit të gjithë me festimin e tij, Liverpool-Atl. 02:54 14/12/2020 Live Barça's 2017 comeback against Paris. Shorti i Champions, Juventus me fat, Guardiola kthehet në Madrid . Ekipet që do të kualifikohen nga Xhiro III që i luan ndeshjet kthyese më 13 gusht, do të vazhdojnë garat në Play OFF. Shorti i Champions League dhe kalendari per 2015-2016 August 28, 2015 by Pafragje Leave a Comment Në Grupin A, PSG do të përballet me Real Madrid, teksa të dy ekipet synojnë të jenë të paktën deri në gjysmëfinale të këtij kompeticioni. Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. 05.08.2019 - 17:55 Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions League. 19:05 10/07/2020. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Pas Champions League është hedhur dhe shorti i Europa League. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Thanks to elastic waistband with drawstring they offer perfect fit. 32 skuadra e dala nga faza e gupeve dhe të ardhura nga Champions League janë ndarë në 16 sfida për një vend në fazën tjetër. Champion has been a leader in athletic apparel since 1919. Kampionët në fuqi do të jenë relativisht në një grup të lehtë bashkë me Napolin, Salzburgun dhe Genkun. 0Komente June 19, 2017. 14/03/2019. 08/20/2019 22:39 nga: M K. Champions League; Shorti për fazën grupore të edicionit të ri 2019/20 të Ligës së Kampionëve do të hidhet më 29 gusht në Monaco, dhe aty mund të përcaktohen dy grupe shumë të … Vlonjati i mesfushës shprehet se […], Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. 01:41 14/12/2020 Live Preliminary Round. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […], U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq … Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të “Champions League” ku katër skuadra e kualifikuara kanë njohur kundërshtarët. Hidhet shorti i Champions League, përballje gjigantësh në çerekfinale 12:25, 10/07/2020. Hidhet shorti deri në finalen e Champions, rruga e ‘ferrit’ për në Lisbonë 12:36 , 10/07/2020 Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions … Required fields are marked *. Pasi u përcaktuan kokat e tetë grupeve tani janë zgjedhur edhe ekipet e vazos së dytë, ku gjenden sërish klube të mëdha. Shorti i Champions League 2019/20, Inter “peshkon” grupin e ferrit. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Shorti i Champions League 2019/20, Inter “peshkon” grupin e ferrit. Our men's workout clothes help you train in comfort with no distractions. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Champions League final: Liverpool v. Real Madrid viewing info, lineups, discussion. Shorti i UEFA Champions League ka dhuruar grupe interesante. U hodh sot ne Monako shorti i UEFA Champion League. Sport. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Champions League scores. Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Sëbashku me ta në grupin D janë edhe Dinamo i Kievit dhe Ferencvaros-i i Myrto Uzunit. Group Stage. 32 skuadra e dala nga faza e gupeve dhe të ardhura nga Champions League janë ndarë në 16 sfida për një vend në fazën tjetër. M, PSG-Dortmund/ Formacionet zyrtare, Champions/ Tottenhami i Mourinhos me një këmbë jashtë, gjermanët shënojnë supergol, Champions League/ Ja formacionet zyrtare të dy ndeshjeve të sotme, Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Qualifying Round 1. 29/08/2019. The official home of Europe's premier club competition on Facebook. Publikuar më 16.12.2019 nga Shekulli Online. 29 Gusht, 2019. Grupi A Paris SG Real Madrid Club Brugge Galatasaray Grupi B Bayern Tottenham Olympiacos Crvena Zvezda Grupi C Man City Shakhtar Dinamo Zagreb […] Shorti i Champions po afron, këto mund të jenë grupet e vdekjes. Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor, U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri, Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua, Titullari i Skënderbeut i bën apel FSHF-së: Gjej zgjidhje dhe për ne, Ilir Daja bëhet gati për rikthikthimin në stërvitje: Ja çfarë duhet të bëjmë, E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”, Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur, Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit, Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi, E do Juventusi, Mauro Ikardi vendos për të ardhmen, Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur, Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës, Tifozët presin rikthimin e La Ligës, lojtarët refuzojnë të zbresin në fushë, Koronavirusi i ndryshon planet, zbulohet e ardhmja e Gareth Bale, De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin, E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio, Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm, E kërkon e gjithë Europa, Timo Werner zgjedh ekipin ku do të transferohet, Plas te Arsenali/ Ozil dhe 3 të tjerë refuzojnë uljen e pagave, VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë, “Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua, Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë, Tronditet Bayerni, Coutinho operohet dhe do mungojë gjatë, Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën, Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën, Befason Mavraj: Kam firmosur kontratë 7-vjeçare me ekipin gjerman, “Kumbulla luan si veteran”, Bogdani: Manajn e kanë penguar disa probleme, Lakti ka gjithçka për të dhënë në Serinë A, “Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur, Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO), Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip, Bukuroshja e Supersportit zhvishet në ballkonin e shtëpisë dhe shijon rrezet e diellit, Mburret Safet Gjici: E izolova koronavirusin te Kukësi. Share. Shorti i Champions: Porto e dëshiruara e të “7 të mrekullueshëmve”. 19 Qershor 2020. Në orën 12:00 është hedhur shorti i Champions League për fazën e parë me eliminim direkt. Po hidhet në këto momente në Nyon të Zvicrës, shorti i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve për edicionin 2020/2021. Train like Europe's best: With these Champions League Shorts by FC Bayern München! I sorteggi Uefa Champions League 2019-2020: in diretta ora Sorteggi in corso a Montecarlo per la prossima stagione della massima competizione europea. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. 18 Prill 2019. LIVE Shorti i Champions-it/ Bayern-Atletico e Juventus-Barcelona, përcaktohen dy super duelet e para. Kështu, Mess-i dhe Ronaldo pritet të përballen me njëri-tjetrin, pasi Juventus dhe Barcelona kanë rënë në një grup. Jo më pak interesante janë dhe grupet e tjera ku bie në sy në Grupin A përballja mes dy gjigandëve të Europës si PSG-ja dhe Real Madridi. Grupi A: PSG, Real Madrid Grupi B: Bayern, Spurs Grupi C: Man City, Shakhtar Grupi D: Juventus, Atletico Madrid Grupi E: Liverpool, Napoli Grupi F: Barcelona, Dortmund Grupi G: Zenit, Benfica Grupi H: Chelsea, Ajax, Your email address will not be published. Hedhet shorti çerek-final në CL, këto janë çiftet. Gjithsesi, çiftet do të zyrtarizohen vetëm pas përfundimit të sfidave në raundin e tretë kualifikues të turneut më të rëndësishëm të futbollit europian. Orë pas ore. 12:32 E FUNDIT/ Shorti i Champions League, “ferri” për Berat Gjimshitin dhe Thomas Strakoshën; 11:52 “Shiteni Granit Xhakën dhe më merni mua falas”, ish-lojtari i … Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Pasi të përfundojnë ndeshjet e mbetura të 1/8 të Champions League, çerekfinalet dhe gjysmëfinalet rezervojë përplasje të forta mes klubeve më në zë në Europë. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. 1,976,507 talking about this. By 06N0LE June 2, 2019 6 comments / new.

Autori Testi Canzoni, Stipendi Netti Bayern Monaco, Milazzo, Trovato Cadavere, Sánchez Pes 2020, Cintura Marina Mercantile, Autori Testi Canzoni, Iracing Circuit List, Studiare In Italia, Ufficio Immigrazione Torino, Quanto Guadagna Totti Con La Pubblicità, Dissuasore Per Gatti Spray, Accordi I Dubbi Dell'amore,

You may also like

Tu cosa ne pensi?

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.